Najkrajšie nechTy vyberieš

06.09.2023

Tím nechtových dizajnérok AristorA vytvorili ohromujúce umelecké diela na nechtoch, ktoré odrážajú najnovšie trendy a osobné štýly našich klientov. Ponúkame nespočetné variácie manikúry, od klasických, jemných až po výrazné a viacfarebné dizajny. V auguste stále prevládali dovolenkové motívy, kreslili sme veľa jedinečných nail arts, niektoré ako 3D kvapky, tu máme na nechtoch po prvý krát. Nechajte sa inšpirovať a vyberte si ten najkrajší dizajn z našej aktuálnej kolekcie v článku "Najkrajšie nechTy vyberieš".

Najkrajšie gélové nechty  a gél lak v auguste 2023

Pre zväčšenie, kliknite na foto. 

Vybrali ste si tie svoje? Bola to jednoznačná voľba alebo váhate medzi viacerými? Ak ste nakoniec našli najkrajšie nechtíky, hlasovať môžete dole v komentároch pod týmto článkom alebo v komentároch pod Facebookovým príspevkom

My na začiatku októbra vyberieme jednu (jedného) z vás na našom Facebooku, kto od nás dostane spomínaný darček. Ak máte iný originálny  či špeciálny nápad, ako by mali vyzerať vaše vysnívané nechty, pošlite nám svoj návrh na Facebook. Budeme sa tešiť na vašu kreativitu. 


BLOG - pozrite si najnovšie články