Najkrajšie nechTy vyberieš

03.12.2020

Posledný mesiac v roku sme otvorili v novučičkých priestoroch na adrese Námestie SNP 19, na 1. poschodí v budove City Gate. Na tejto zmene sme makali od júna a ešte do novembra sme netušili či všetko stíhame skrz rôzne "naťahovačky" so zmluvami, dodávateľmi a veľkou prerábkou nového priestoru.  Naučili sme sa veľa praktických vecí, nabrali úplne nové skúsenosti a sme nesmierne radi, že sa nám to podarilo. (A musíme sa sami pochváliť, že sme hrdí na seba-Miška a Matúš, že sme takéto niečo dali s minimom skúseností a len z vlastných úspor, bez pomoci finančných skupín či bohatých príbuzných). Veľká vďaka patrí našej rodine, ktorý nám pomohli pri samotných prácach a aj vám našim klientkám, ktoré ste nezištne ponúkli svoju pomoc. Nezabudneme vám to :)

Ale späť k téme, máme tu 10 najkrajších nechtov z nášho salónu za uplynulý mesiac a vy máte možnosť vybrať TOP nechty podľa vášho vkusu. Okrem inšpirácie, opäť vylosujeme jednu/ jedného z komentujúcich, ktorý od nás dostane 1x nechty podľa svojich predstáv úplne zadarmo.   

Najkrajšie gélové nechty a gél lak 

v novembri 2020


Vybrali ste si tie svoje? Bola to jednoznačná voľba alebo váhate medzi viacerými? Ak ste nakoniec našli najkrajšie nechtíky, hlasovať môžete dole v komentároch pod článkom. Ak vám nefunguje komentovanie pod článkom cez mobil (iba iPhony), skúste to na inom smartfóne alebo na počítači. 

My na začiatku januára vyberieme jednú (jedného) z vás, kto od nás dostane vyššie spomínaný darček. Ak máte iný originálny  či špeciálny nápad, ako by mali vyzerať ideálne nechty, pošlite nám svoj návrh na Facebooku.


BLOG - pozrite si najnovšie články