en-Neónové nechty: Manikúrový hit nielen tohto leta

08/06/2021

Hoci francúzska manikúra, minimalistické nude či jemné pastelové odtiene zostanú v našich srdciach pravdepodobne navždy, z času na čas každá z nás dostane chuť na malý manikúrový úlet v očakávaní, že naše nechty budú už z diaľky pútať pozornosť lepšie ako reflexná vesta. Čudné prirovnanie? Keď je reč o neóne, ani by sme nepovedali...

Príchod leta a horúcich slnečných lúčov dáva už tradične zelenú aj tým najdivokejším beauty rozmarom a tento rok nebude o nič iný - a ako to už zvyčajne býva, Instagramový feed nám vždy podá jasný prehľad o tom, čo v nechtovom dizajne letí. A tu sa neodvíjame čisto iba od faktu, že samotný #Neonnails má vyše 1 milión príspevkov. Dokazujú nám to aj účty tých najväčších trendsetterov, ktorí na leto 2021 volia neónové nechty - a to vrátane mien ako Gigi Hadid, Kylie Jenner či Jennifer Lopez.

Ste pripravené zahájiť leto v neónových farbách aj vy?

5 neónových dizajnov nielen na toto leto

Kto miluje neón, ten ho môže nosiť každý deň inak - vyzerá totiž skvele na nekonečne veľa spôsobov. No pre tie z vás, ktoré sa iba do sveta žiarivých farieb chystajú vstúpiť, sme dali dokopy prehľad piatich základných štýlov a fotogalériu našich najlepších prác, ktorými sa môžete inšpirovať.

1. V jednoduchosti je krása

Neónové farby sú samé o sebe veľmi výrazné, a práve preto je jednoduchá, jednofarebná manikúra v tomto prípade viac než dosť. Nielenže môžete vyskúšať rôzne farby, no takisto sa môžete pohrať s rôznymi tvarmi nechtov, dĺžkami a s matnými prevedeniami, ktoré v kombinácii s neónom vyzerajú úžasne.

2. Ozdobte svoj neón

Ak ste dostali chuť na niečo extra neprehliadnuteľné, povzneste svoju neónovú manikúru o úroveň vyššie s ozdobnými kamienkami, kreslenými vzormi, nálepkou či piercingom v nechte, ktoré sa perfektne hodia ako výrazný akcent.

3. Neón a neutrál pre vyvážený vzhľad

To, že obľubujete jemnejšie dizajny a farebné kombinácie, neznamená, že neónové nechty sú pre vás tabu! Vyvážte výrazný neón s neutrálnymi tónmi či negatívnym priestorom a výsledkom bude trendy manikúra, ktorú strávia aj konzervatívnejšie typy.

4. Neónové ombré

Ombré sa v nechtovom svete objavuje na mnoho rôznych spôsobov, a bolo by naozaj čudné, ak by sme medzi nimi nevideli aj neónové kombinácie. Pre jemnejší vzhľad zvoľte prechod medzi neónovou a neutrálnou farbou, no ak patríte medzi tie odvážnejšie z nás, skombinujte dve rôzne neónové farby.

5. Pestrofarebné neónové nechty

Jedna neónová farba je vám málo? A čo tak vyskúšať 5 rôznych farieb naraz? Dúhová manikúra je hitom tohto roku a bola by škoda, keby sme ju troška nespestrili neónom, čo poviete?

Neóny v centre Bratislavy pripravené!

Rozhodli ste sa, že dáte neónom po dlhom váhaní šancu? Alebo patríte medzi tie, čo majú neón práve teraz na rukách, no nastal čas na nový look? Naše nechtové dizajnérky z ArtistorA majú zásoby neónových farieb pripravené a čakajú len na vašu objednávku ;-)


BLOG - pozrite si najnovšie články