Dilema budúcich neviest: Čo s mihalnicami?

14.07.2020

"Áno" ako odpoveď na žiadosť o ruku je iba prvým z mnohých rozhodnutí, ktoré budete do vašej svadby musieť urobiť. Veď to poznáte - šaty, sála, torta, auto... Jednou z položiek tohto zdanlivo nekonečného zoznamu je aj make-up, s ktorým vás takisto čaká zopár dôležitých rozhodnutí, keďže ako nevesta sa chcete cítiť sebavedomo a vo svoj deň D si chcete dopriať iba to najlepšie. A jednou z dilém, s ktorou sa pravdepodobne budete musieť popasovať aj vy, je: 

Čo spraviť s mihalnicami?

Výrazné, krásne dohora vytočené mihalnice sú MUST HAVE každej nevesty a každá z nás túži, aby boli jednoducho perfektné. Existujte niekoľko spôsobov, ako si k tomu dopomôcť a konkrétne medzi najčastejšie spôsoby skrášlenia nevestiných mihalníc patria umelé a predĺžené mihalnice. Pokiaľ sa však počas vášho dňa nechcete strachovať o to, či sa vám umelé mihalnice náhodou neodlepia, ak si počas dojímavého obradu troška poplačete, alebo nechcete za predlžovanie mihalníc zaplatiť kopec peňazí (keď už okolo svadby je veľa ďalších výdajov), chceme vám predstaviť veľmi obľúbenú metódu vylepšenia mihalníc, ktorá je pre nevesty ako stvorená - a tou metódou je Lash lifting a lashbotox.

Lash lifting a lashbotox pre dokonalý svadobný look

Ak túžite byť nevestou s jemným a prirodzeným vzhľadom, no zároveň chcete svoj výzor podčiarknuť (čo správna úprava očí jednoznačne dokáže), Lash lifting a lashbotox môže byť tou správnou voľbou pre vás. Pokiaľ ste o tejto procedúre ešte nepočuli, ide o natáčanie vašich prirodzených mihalníc pomocou špeciálnych silikónových podložiek, vďaka čomu sa riasy krásne vytočia a zdvihnú dohora, takže budú tiež opticky pôsobiť dlhšie. Hoci už len toto vyzerá super, stále sme neskončili - riasy vám pri tejto procedúre navyše zafarbíme a aplikujeme na ne takzvaný lashbotox, ktorý im dodá potrebné výživné látky.

Veľkou výhodou je, že každá budúca nevesta si môže nechať mihalničky urobiť v dostatočnom predstihu, keďže takto upravené riasy vám vydržia až to tej doby, než vám vaše riasy prirodzene samy odpadnú (väčšinou to trvá 4 až 8 týždňov). Takto sa môžete peknými mihalnicami popýšiť nielen na svojej svadbe, ale pokojne s nimi stihnete aj svadobnú cestu.

Dve muchy jednou ranou

Pri toľkých starostiach so svadbou je každá nevesta rada, ak môže razom vybaviť niekoľko vecí naraz - už aj tak je celý proces plánovania a prípravy neskutočne náročný. Možno práve vás potešíme, keď povieme, že u nás v AristorA si môžete nechať urobiť svadobnú kompletku za zvýhodnenú cenu. Takto môžete byť po jednej návšteve takmer pripravené na váš svadobný deň (okrem účesu a líčenia, čo však aj tak musíte riešiť až v deň D). Čo myslíte, poviete aj nám svoje "áno"? :-)


BLOG - pozrite si najnovšie články