Trendom 2020 v manikúre vládne modrá

15.01.2020

Život je príliš krátky na nudné nechty - tak by sa dali stručne zhrnúť trendy roku 2020 v nechtovom dizajne. Tie prajú pútavým farbám a ich odtieňom, abstraktným vzorom, nesmrteľnej francúzskej a dĺžke. Ale načo o tom hovoriť? Pozrite si nechtové trendy na rok 2020 a inšpirujte sa u TOP nechtových dizajnérok a dizajnérov.

Farbám kraľuje modrá

Po minuloročnej korálovej bude tomuto roku kraľovať modrá. V nespočetnom množstve jej odtieňov si každá nájde ten svoj, ktorý jej pristane.


Fantasticky vyzerá aj viac odtieňov jednej farby, dokonca pôsobí elegantne aj  každý necht inej farby.


Francúzska je tenučká a farebná

Špičky klasickej francúzskej manikúry, lemujúce celý voľný okraj, budú v tomto roku na krátkych nechtoch čo najtenšie, alebo v kombinácii dvoch farieb. Na špičkách dokonale modelovaných dlhých nechtov sa budú krásne vynímať všetky farby, či už v jednom tóne, alebo vo veselých farebných kombináciách.


Transparentné špičky priznávajú prírodné nechty

Priesvitné špičky nechtov s farebným lôžkom zaujali už minulý rok. Tento rok bude predĺženie nechtov priznané, vôbec nevadí, že spod nich presvitajú prírodné nechty. V šťavnatých farbách budú hitom tohto leta!


Lemovanie a linky sú neprehliadnuteľné

Nechty olemované tenkou linkou, či už po celom obvode, alebo len v časti, priťahujú pohľady ako magnet. Preto je ich základom naozaj dokonalá úprava.


Vzory bez obmedzení

Geometria alebo príroda? Povolené je všetko, hitom sú pásiky, abstraktné a prírodné vzory. Štrikované svetre už prenechajte opäť babičke.


Zaujali vás niektoré natoľko, že si ich pri najbližšej návšteve necháte spraviť? Alebo máte svoj originálny či špeciálny nápad, ako by mali vyzerať trendy nechty podľa vás, pošlite nám svoj návrh na Facebooku


BLOG - pozrite si najnovšie články