Pery ako z katalógu. Fantázia či realita?

27.07.2022

Tetovanie pier. Nereálna predstava alebo moderná technológia, ktorá dokáže zmeniť život? Či už veríte alebo nie, je to tak. Naozaj existuje novodobá služba, ktorej cieľom je pery opticky zväčšiť a zvýrazniť ich farbu. A keďže v salóne AristorA je naším cieľom ponúkať vám najkvalitnejšie služby, ktoré idú s dobou, tetovanie pier môžete absolvovať už aj u nás.

Neustále šťavnaté, plné a krásne farebné pery už nie sú len ideálom vyskytujúcim sa v kozmetických katalógoch. Ak sú takéto pery vaším snom, Aquarelle lips je služba priamo pre vás. Trápi vás strata pigmentu pier, ich asymetria, či optické zmenšenie spôsobené prirodzeným úbytkom prírodného hyaluronu? Potom je riešením na vaše problémy práve táto služba.

Rovnako ako pri úprave obočia, aj pri tejto službe dbáme na celkové a jedinečné črty každej zákazníčky. Expertka na permanentný makeup, Erika, ktorá sa bude starať o vaše pery, pristupuje ku každým perám špecificky, pretože chápe, že každá z vás je originál, ktorý vyžaduje osobitnú starostlivosť. Ak vám slovo tetovanie evokuje tmavé farby, nemusíte sa báť. V súčasnosti sa na tetovanie pier využívajú jemné pigmenty, ktoré zaručia čo najprirodzenejší vzhľad. Touto službou chceme dosiahnuť, aby pery na vašej tvári priťahovali pozornosť v kladnom zmysle, a zároveň aby pôsobili nerušivo. Keďže pery ovplyvňujú celkový výraz tváre, dbáme na to, aby ste s výsledkom boli spokojné najmä vy.

Ak túžite po krásne nadýchaných, zdravo a prirodzene farebných perách, neváhajte a rezervujte si u nás termín. Cena za túto službu je 290€ s korekciou v cene, bez ďalšieho doplácania. Veríme, že z nášho salóna odídete s úsmevom na krásnych nových perách. Tešíme sa na vás!

V prípade akýchkoľvek nejasností, opýtajte sa cez formulár nižšie.


BLOG - pozrite si najnovšie články