Ruky o vás vypovedajú veľa. Využite to vo svoj prospech

06.02.2019

Starostlivosť o ruky si zaslúži samostatný článok, pretože estetika rúk je dôležitejšia, než by sa mohlo zdať. Aj keď sa veľa ľudí domnieva, že prvý pohľad padne skôr na tvár či postavu, často pozornosť pritiahnu práve ruky. Tento fakt priznávajú aj niektorí muži, lebo aj pre nich je to dôležitý faktor, podľa ktorého vyhodnocujú celkový dojem - nielen o ženách.

Skúste si všímať ruky druhých ľudí viac. Sú mozoľnaté a suché? Alebo naopak veľmi jemné, avšak s dlhými, neupravenými nechtami? Čím viac začnete pozorovať tieto maličkosti, tým viac si uvedomíte, aký veľký dopad majú na celkový vzhľad. Príkladom môže byť žena, ktorá je dokonale upravená, má elegantné oblečenie... a celý tento dojem kazia nechty. Môžu byť na prvý pohľad lámavé a bez známky starostlivosti. Alebo naopak, môžu byť úplne nevkusným doplnkom kvôli nekvalitným, opadávajúcim umelým nechtom. Ruky tak nevypovedajú len o tom, či máte fyzicky náročnejšiu alebo jednoduchšiu prácu. Vypovedajú aj o kvalite produktov a starostlivosti, ktorú ste im ochotná venovať.

Pomôže kvalitná manikúra, ale aj denná starostlivosť

Otázka domácej starostlivosti o ruky aj nechty nepochybne zahŕňa hydratačný krém, jemný pilník na nechty, nástroj na zatláčanie kožičky a tak ďalej. Veľkú úlohu zohráva samozrejme vyvážená strava, no veľmi poškodené nechty nemusí zachrániť ani toto všetko.

Komplexnú starostlivosť a možnosť skrášlenia rúk gélovými nechtami získate len v kozmetickom salóne. Aj tam však treba myslieť na to, že kvalita služieb sa môže líšiť. Nekvalitne spravené nechty by totižto tiež privolávali nechcenú pozornosť. Pokiaľ chcete vašim rukám aj nechtom dopriať skutočne prvoradú starostlivosť, obráťte sa na nás v AristorA. Nielenže veľmi striktne dodržujeme hygienické postupy, ale tiež si potrpíme na kvalite používaných produktov.

Záchrana aj pre kritické poškodenie

Jedným z výnimočných produktov, ktoré v salóne využívame je aj IBX systém. Aj nechty potrebujú čas na regeneráciu a IBX systém je na to ideálny. Pomohli sme tak zachrániť už viacero nechtov poškodených:

- zanedbanou starostlivosťou či obhrýzaním,

- zranením,

- lámavosťou a štiepením

- po odstránení umelých nechtov a podobne.

Nezáleží na tom, či ste žena alebo muž, radi sa o záchranu vašich nechtov a jemnosť vašich rúk postaráme najlepšie ako vieme. Ozvite sa nám, ak potrebujete vedieť viac. 


BLOG - posledné pridané články