Prečo vyskúšať gél lak na nechtoch?

18.04.2019

Vo svete kozmetiky sa o gél laku už dlhšie rozpráva ako o zaujímavej novinke, ktorej krása je v jednoduchosti. Pokiaľ ste ho ešte nevyskúšali, tieto jeho výhody vás možno presvedčia.

Nepoškodí vaše nechty

Gél lak si zamilovali nechtové dizajnérky aj zákazníčky, vďaka jeho:

- jednoduchej aplikácii

- a šetrnosti voči prirodzeným nechtom.

Nanáša sa ako obyčajný lak, rozdiel je len v tom, že sa zatvrdzuje pod UV lampou. Keď je čas zbaviť sa starého gél laku, dá sa rozpustiť pomocou odstraňovača alebo - ako sme si vybrali my - šetrne zbrúsiť bez použitia prisilných acetónových roztokov. 

Trpezlivosť krásne nechty prináša

Zrejme každá žena miluje ten pocit čerstvých, lesklých a nových nechtov. O to viac, ak vydržia čo najdlhšie. Gél lak na nechtoch vydrží 3 až 5 týždňov. Záleží to od kvality prirodzených nechtov, ale aj od procesu, akým bol gél lak aplikovaný. Vždy sa preto oplatí investovať a navštíviť salón, ktorému dôverujete. Dobrú nechtárku spoznáte podľa toho, že sa príliš neponáhľa a každú vrstvu gél laku na nechtoch nechá úplne zatvrdnúť. Zároveň však zbytočne nestráca čas a nechtíky dokončí v rozumnej dobe.

Odborný postup a krásny výsledok v jednom

Pri gél laku máte na výber širokú škálu farieb. Vďaka stále väčšej popularite gél lakov sa rozširujú aj možnosti odtieňov a kombinácií, nemusíte sa preto obmedzovať v kreativite.

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek vzor či farbu, nemusíte sa obávať neprirodzene vyzerajúcich napodobenín nechtu. Gél lak zachováva realistický vzhľad a tvar nechtu.

Pokiaľ hľadáte gél lak Bratislava, nájdete toho dosť. No ak hľadáte gél lak v Bratislave od vyškolených a skúsených nechtových dizajnérok, obráťte sa na nás. Zastávame názor, že žiadna kvalitná práca sa nedá spraviť rýchlo a bez úplnej pozornosti, no takisto chápeme, že toho potrebujete ešte veľa stihnúť a dlho vás nezdržíme. Kým my pracujeme na vašich nových nechtoch, vy môžete oddychovať. 


BLOG - pozrite si naše najnovšie články