Microblading obočia: 5 dôvodov, prečo zvoliť práve PhiBrows metódu

18.11.2021

Perfektne upravené obočie - kedykoľvek, kdekoľvek a navyše úplne bez námahy. To je v skratke súhrn hlavných dôvodov, prečo je semi-permanentný make-up obočia nazývaný microblading taký populárny.

Pokiaľ ide o dlhotrvácny make-up, určite nám dáte za pravdu, že sa tu oplatí investovať do toho najlepšieho, čo trh ponúka - koniec-koncov, takýto make-up vám nezmizne ani za deň a ani za mesiac, a rozhodne ani jedna z vás nechce chodiť po ulici s výtvorom, ktorý sa na prirodzené obočie ani len nepodobá.

A tu je dôležité spomenúť, že nie každý microblading obočia je rovnaký, no pánom medzi všetkými je rozhodne metóda PhiBrows. Čítajte ďalej a dozviete sa, v čom je PhiBrows microblading iný a prečo je to to najlepšie, čo svojmu obočiu môžete dopriať.

1. Školenie PhiBrows

Phi Academy je jedna z najlepších a najuznávanejších škôl na svete a jej absolventi odvádzajú kvalitnú prácu. Artisti, ktorí si prešli školením PhiBrows, patria medzi tých najkvalitnejších v obore a má to veľmi jednoduché vysvetlenie - dlhé mesiace tréningu. Zatiaľ čo bežné kurzy microbladingu trvajú 1 až 2 dni, pričom si absolventi techniku vyskúšajú prinajlepšom na jednom modeli, PhiBrows školenie trvá približne 6 mesiacov, počas ktorých musia prejsť cez 11 rôznych levelov a pracovať na veľkom počte modelov, dokiaľ si svoje zručnosti nevycibria tak, aby to vyhovovalo vysokým štandardom kvality, na ktorých si PhiBrows zakladá.

2. Produkty

Tak ako si PhiBrows zakladajú na kvalite prevedenia, to isté platí aj pre produkty, ktoré používajú. Pigmenty PhiBrows neobsahuju ťažké kovy, takže nikdy nebudú oxidovať do neželaných modrastých alebo zelených odtieňov, sú hypoalergénne a. "cruelty free". To sa, samozrejme, odzrkadľuje aj na ich cene - hoci sú drahšie, vaša peňaženka to stále pocíti minimálne, no zato vaše obočie sa vám poďakuje.

3. Tvar obočia

PhiBrows Microblading je špecifický tým, že sa riadi proporciami zlatého rezu, ktorý je považovaný za estetický základ tvarov nielen v prírode. Vďaka zlatému rezu je možné dosiahnuť čo najdokonalejší tvar obočia, ktorý sa navyše pre prirodzený vzhľad prispôsobí vašej tvári na základe vašich individuálnych čŕt.

4. Nástroje

Na vytvorenie vášho dokonalého obočia sa pri technike PhiBrows využívajú certifikované nástroje nielen pre precízne ťahy imitujúce ozajstné chĺpky, ale takisto pre dosiahnutie perfektnej symetrie obočia. Na určenie správneho tvaru používajú artistky špeciálny "kompas" a Phi aplikáciu , vďaka ktorým je možné presne určiť, v ktorom mieste sa obočie má začínať, kde sa má lámať a takisto kde končiť. Správnosť tvaru sa nakoniec overí pomocou šikovnej aplikácie, ktorá skontroluje, či sú proporcie súmerné k vašej tvári.

5. Bezpečnosť

PhiBrows je jediná akadémia PMU na svete, ktorá má kedykoľvek k dispozícii skutočných lekárov. V prípade akýchkoľvek otázok či problémov je make-up artistka schopná získať odpovede a rady od tých najpovolanejších, čo tiež mimoriadne prispieva ku kvalite a celkovej bezpečnosti tejto metódy.

Kvalita produktov, kvalita prevedenia, bezpečnosť, dôkladne vyškolená make-up artistka - toto všetko vám dáva záruku, že vaše obočie bude presne také, ako ste si ho vysnívali. A toto všetko vám garantujeme aj pri PhiBrows microblading procedúre u nás v AristorA.


BLOG - pozrite si najnovšie články