Pedikúra s gél-lakom stojí za to: Galéria a inšpirácie

21.10.2020

Ak ste rovnaké ako my, tak aj vám urobí iba málo vecí lepší pocit, ako čerstvo nalakované nechty na nohách. No iba do tej doby, než sa nám farba začne znova odlupovať, a to niekedy netrvá ani dlhšie, ako prechádzka z nechtového salónu domov. Našťastie, prosby nás všetkých boli vypočuté a dnes môžete mať výstavné nechty na nohách až po dobu 3 až 8 týždňov - vitajte vo svete pedikúry, v ktorom obyčajný lak na nechty vystriedal šikovný a dlhotrvajúci gél-lak. Sen? Ale kdeže!

Pedikúra s gél-lakom

Pedikúra, pri ktorej sa používa gél-lak, sa od klasického lakovania na prvý pohľad až tak veľmi nelíši. Ak ste náhodou ešte o gél-laku nepočuli, laicky ho charakterizujeme ako niečo medzi UV gélom a obyčajným lakom na nechty, pričom má výhody oboch. Jednou vetou by sme ich zhrnuli asi takto: jednoducho sa nanáša a na nechtoch vydrží bez odlupovania niekoľko týždňov. No keďže sme gél-laku venovali samostatný článok, môžete si ho prečítať hneď po tomto ;).

Aké zdobenie sa dá s gél-lakom na nohách dosiahnuť?

Tak ako sme zvyknuté pri gélových nechtoch, aj s gél-lakom sa dajú robiť priam divy, a to najmä ak sa zveríte do rúk profesionálnym nechtovým dizajnérkam, ktoré svoju prácu robia od ruky. Vzhľadom na plné regále kvalitných produktov a bohaté skúsenosti nášho teamu v AristorA vám vieme vytvoriť krásnu a dlhotrvajúcu pedikúru s použitím gél-laku na množstvo rôznych spôsobov a štýlov, o čom svedčí aj galéria našich prác. A pokojne sa nimi nechajte inšpirovať.

Nezabúdajte na svoje chodidlá ani v zime

Patríte medzi tie, ktoré si s príchodom chladného počasia dajú od pedikúry pauzu? Vedzte, že pedikúra nie je v zime o nič menej dôležitá, ako tomu je počas jarných či letných mesiacov. Nielenže si oddýchnete a príjemne sa zrelaxujete, budete mať aj krásne nôžky, ktorými sa môžete ukazovať aspoň doma pred svojím partnerom, rodinnými príslušníkmi, ale aj sama pred sebou - a mať z nich super pocit, kedykoľvek sa na ne pozriete.


BLOG - pozrite si najnovšie články