Nová služba – Obočko express

30.06.2022

Čakáte v meste na kamarátku, ktorá mešká, no chceli by ste ten čas využiť lepšie ako len surfovaním po internete? Celý deň ste sa naháňali za povinnosťami a teraz máte chuť sa na chvíľu zastaviť? Alebo sa len túžite budiť s upraveným obočím pripraveným ohúriť? Ak áno, určite príďte k nám, do salónu AristorA, pretože máme riešenie pre všetky tieto situácie.

Nová služba, ktorú vám ponúkame, spočíva v úprave neposlušného obočia. Okrem vytrhania pretŕčajúcich chĺpkov vám obočie tiež definujeme farbou, ktorá na ňom vydrží dva až tri týždne. Nemusíte sa báť, že keď sa po úprave pozriete do zrkadla, uvidíte úplne inú verziu svojho ja. Pri tejto službe totiž dbáme na to, aby vaše obočie vyzeralo čo najprirodzenejšie, či už po stránke tvaru alebo farby. Funkcie obočia na ľudskej tvári sú odpradávna rôzne, no jednou z nich je aj definovanie ľudskej identity či tiež pomoc pri vyjadrovaní emócií. V salóne AristorA myslíme aj na to, a preto je pre nás cieľom prirodzený vzhľad, ktorý elegantne dotvára črty vašej tváre. Nezabúdajte na to, že chĺpky obočia nie sú úplne totožné s chĺpkami inde na tele. Po ich vytrhaní, nerastú tak rýchlo ako ostatné, a to je ďalší dôvod prečo chceme, aby ste po tejto službe odchádzali z nášho salóna maximálne spokojné so svojím obočím.

Synonymom novej služby, ktorú vám ponúkame nie je len tak pre nič express (alebo rýchlovka). Celý proces je totiž naozaj expresný. Netrvá dlhšie ako 15 minút, a preto si na túto službu nemusíte vyhradzovať špeciálnu časť dňa. Stačí k nám len zabehnúť či máme voľný termín a o chvíľu vychádzate zo salónu s čerstvo upraveným a pre vás dokonalým obočím. A čas strávený (ležmo na kozmetickom kresle) v salóne počas tejto služby sa potom neodráža na cene - za obočie "ako nové" u nás zaplatíte 10 €. 

Krátky čas, výborná cena a perfektný výsledok. Dá sa takejto kombinácii vôbec odolať?

Nástroje, ktoré pri tejto službe využívame sú, prirodzene, pinzeta a farba na obočie - Refectocil. Ak by ste túžili po tom, aby vaše obočie vydržalo upravené dlhšie ako dva či tri týždne, počas ktorých farba drží, môžete u nás vyskúšať aj Lamináciu obočia. Tá vydrží štyri až šesť týždňov a pomocou nej spolu dokážeme docieliť opticky hustejšie obočie s ladne upravenými chĺpkami.

Ak vás zaujala predstava budiť sa s obočím, ktoré je hneď od rána dokonalo upravené, neváhajte a rezervujte si termín na službu obočie express, alebo nás navštívte, keď náhodou pôjdete okolo. Tešíme sa na Vás! 


BLOG - pozrite si najnovšie články