Najkrajšie nechTy vyberieš

09.05.2024

V apríli sme v našom salóne AristorA oživili jar a prvotné slnečné lúče nechtovými dizajnmi, ktoré priťahovali pohľady. Naše talentované nechtové dizajnérky spojili vašu odvahu s citom pre detail, aby vytvorili jedinečné umenie na vašich nechtoch. Prešli sme cez spektrum dizajnov, od čiernych cez jarné farby po abstraktné dizajny, vždy so zdôraznením osobnosti každej zákazníčky. Aprílová kolekcia bola inšpirovaná obnovou prírody a prebúdzajúcimi sa farbami jari. Už sa nevieme dočkať, čo prinesie nasledujúci mesiac! 

Najkrajšie gélové nechty  a gél lak v apríli 2024

Pre zväčšenie, kliknite na foto. 

Vybrali ste si tie svoje? Bola to jednoznačná voľba alebo váhate medzi viacerými? Ak ste nakoniec našli najkrajšie nechtíky, hlasovať môžete dole v komentároch pod týmto článkom alebo v komentároch pod našim Facebookovým príspevkom

My na začiatku júna vyberieme jednu (jedného) z vás hlasujúcich, kto od nás dostane spomínaný darček. Ak máte iný originálny  či špeciálny nápad, ako by mali vyzerať vaše vysnívané nechty, pošlite nám svoj návrh na Facebook. Budeme sa tešiť na vašu kreativitu. 


BLOG - pozrite si najnovšie články