en-Rýchla a kvalitná regenerácia nechtov v piatich krokoch

02/03/2019

Perfektná regenerácia nechtov bez škodlivého zásahu a chémie. To dokáže IBX systém, ktorého zloženie je obohatené o prírodné oleje, napomáhajúce uzdraveniu nechtu. Netrápte sa s tým, ako dočasne zakryť poškodené nechty. IBX systém pôsobí do základov a jeho účinky spevnia nechty na dlhšiu dobu.

Pre koho je IBX skutočným záchrancom

Naše nechty dokážu odzrkadľovať náš zdravotný stav a zároveň nás denne prezentujú pred ostatnými. Viacero žien, ale aj mužov, preto o svoje nechty dbá, no pri slabých či poškodených nechtoch niekedy nepomôže ani pravidelná starostlivosť. Niekto má tieto problémy odjakživa, iní s tým bojujú po odstránení umelých nechtov. Procedúra s použitím IBX systému je však vhodná pre každého. Použiť sa dá na prírodných nechtoch a odporúča sa aj pre zaistenie väzby pri aplikácii gellaku či gélových nechtov.

IBX lieči nechty poškodené:

  • obhrýzaním, 
  • úrazom aj nesprávnym rastom,
  • lámaním, štiepením.

Podporuje :

  • správny rast nechtu,
  • spevnenie nechtového lôžka,
  • vyrovnanie nerovných povrchov, rozštiepených častí a praskliniek v nechte.

Čo od procedúry očakávať

Výsledok je prekvapivo rýchly, a aj preto si ho obľúbili viaceré kozmetické salóny, vrátane nášho. Okrem rýchlosti a jednoduchosti aplikovania je pre nás podstatné hlavne to, že s IBX systémom sú naše zákazníčky spokojné.


· Celý proces sa už tradične začína dezinfekciou.

· Pred aplikáciou IBX nechty jemne upravíme, očistíme a zmatníme.

· Následne nanášame samotný IBX tak, ako keď nanášate lak.

· Potom na tento "lak" necháme pár minút pôsobiť teplý vzduch a dosušíme pod UV lampou.

· Postup opakujeme trikrát. Klientom s veľmi slabými nechtami odporúčame opakovať celú aplikáciu niekoľko krát po sebe, s odstupom minimálne 10 a maximálne 40 dní, cena je 21€.

Či už ste zaznamenali nedostatky a slabé miesta na nechtoch na nohách, alebo na rukách, IBX systém pomôže v oboch prípadoch. Pokiaľ chcete komplexnú starostlivosť, ošetrujúci proces môžete spojiť aj s manikúrou, prípadne s modeláciou gélom/gellakom. 

Viac informácii k procedúre IBX.


BLOG - najnovšie pridané články