en-Nechtový dizajn a Mickey Mouse v hlavnej úlohe

29/12/2020

Kto by nepoznal Mickey Mouse-a, však? Kreslený myšiak si za 95 rokov svojej existencie získal milióny sŕdc a stal sa najznámejšou rozprávkovou postavičkou na svete. Je jedno, či ste muž, žena alebo dieťa, všetci Mickey-ho zbožňujeme rovnako a nebojíme sa to vôbec ukázať - a možno práve preto sú obchody preplnené najrôznejšími produktmi s touto postavičkou, od oblečenia až po módne doplnky či kryty na telefón. A ako tomu už býva zvykom, nechtový dizajn nemôže zaostávať!

Ak ste aj vy fanúšikom Mickey-ho či jeho priateľky Minnie, alebo máte skrátka len chuť vyskúšať niečo nové a zábavné, tento článok s inšpiráciami sme napísali špeciálne pre vás.

Mickey a Minnie vo svete manikúry

Máločo nás dokáže okamžite rozveseliť tak ako pohľad na malých Mickey Mouse-ov na našich nechtoch. No nemôžeme zabudnúť ani na jeho nežnú polovičku Minnie, ktorá si vo svete manikúry taktiež zaslúži čestné miesto. Spôsobov, ako zakomponovať tieto kreslené postavičky do vášho nechtového dizajnu, sú desiatky, no medzi najobľúbenejšie patria tieto:

Detailný nail art

Svoje nechty si môžete taktiež ozdobiť detailnými kresbičkami Mickey-ho či Minnie.

Siluety na farebnom podklade

Či už si zvolíte siluetu celej Mickey-ho postavičky alebo iba jeho hlavy, v kombinácii s farebným podkladom dosiahnete zaujímavého dizajnu.

Mickey ako akcent

Výrazný prvok na jednom nechte je vám dobre známa technika, ktorá aj celkom jednoduchú manikúru oživí - a v tomto prípade rozveselí :-)

Motív Minnie

Minnie je známa pre svoj bodkovaný outfit, ktorý sa skvele hodí ako inšpirácia pre vaše nechty - zvoľte červenú alebo ružovú podkladovú farbu, na ktorú si necháte namaľovať biele bodky.

Nahoďte sa do štýlu Mickey Mouse aj vy!

Fotky majú tú schopnosť, že dokážu nahradiť aj celé odstavce, ktoré by sme tu ešte o Mickey Mouse manikúre vedeli napísať. A preto sme pre vás  vyššie prichystali fotogalériu toho najlepšieho, čo naše nechtové dizajnérky z AristorA v rámci tejto témy vytvorili. Kochajte sa, inšpirujte sa a ak sa cítite, že ste na Mickey-ho pripravené, rezervujte si u nás termín - budeme sa tešiť, až sa s vami troška kreatívne vybláznime.


BLOG - pozrite si najnovšie články