en-Kvalitné tetovanie obočia - investícia na dlhú dobu

11/12/2018

Keď počujete slovné spojenie tetovanie obočia, zrejme si s hrôzou predstavíte dve nevkusné, tmavé čiary. Takéto tetovanie je už minulosťou a v našom salóne sa neželaných výsledkov nemusíte báť. Niektoré ženy na permanentný make-up nadajú dopustiť, iné to považujú za umelé a nevkusné. Pritom ani nevedia, koľkokrát už zrejme permanentné obočie na niekom obdivovali, len netušili, že nie je prirodzené. Zahoďte preto prvotné predsudky a my vám vysvetlíme všetko potrebné.

Tetovanie obočia, áno či nie?

Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy, ale je to práve obočie, ktoré dotvára celý náš výzor. Zle vytvarované obočie môže dokonca vyvolávať dojem, že ste neustále nahnevaní či zamyslení. Predstavte si, aký prvý dojem majú ľudia z vašej tváre kvôli takýmto maličkostiam. Nezanedbávajte preto úpravu vášho obočia a navštívte nás. Obočie upravíme presne tak, aby vašej tvári dodalo dokonalú symetrickosť.  

Kvalitný microblading v Bratislave

Ak chcete dosiahnuť maximálne prirodzený efekt, vyskúšajte túto špeciálnu metódu. Nazýva sa to tetovanie obočia čiarkovanou metódou, no používa sa aj výraz microblading. Pri tetovaní čiarkovanou metódou používame malé čepieľky, ktoré jemnými zárezmi do kože implantujú pigment. Je to teda veľmi podobné klasickému tetovaniu, no čepieľky tu majú svoj význam. Vďaka ich tvaru dokážeme aplikovať zárezy imitujúce chĺpky.

Chýb ani neodbornosti sa u nás nemusíte obávať. Všetky nástroje sú, samozrejme, sterilizované a naša kozmetička je špička v odbore. Učila sa na najlepšej akadémii na svete, Phibrows academy, a teraz chce svoje vedomosti uplatniť pri skrášľovaní našich zákazníkov. Keďže vyučený personál je len polovica úspechu, používame kvalitné materiály, tiež od Phibrows academy. 

Ako veľmi to bolí?

Bolesť je vždy individuálna. Niekto je veľmi náchylný už len pri vytrhávaní obočia, iný naopak ani okom nemihne. Tetovanie obočia čiarkovaním je mierne bolestivé, keďže ide len o minimálne zárezy, možno to prirovnať k troška väčšej bolesti, ako pri vytrhávaní obočia. Aj to len v prvej fáze, v tej druhej si už niektoré klientky zvyknú aj pospať :). Je však jasné, že chvíľka bolesti stojí za dokonalé obočie, ktoré vydrží aj niekoľko rokov. Ďalšie info k procedúre microblading obočia. 

Nájdete nás ľahko, podľa názvu AristorA microblading Bratislava.

Môžete nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou cez tento rýchly formulár. 

BLOG - pozrite si najnovšie články