Zbierka toho najbizarnejšieho, čo manikúra môže ponúknuť

29.09.2021

Nechty sú ako dokonale čisté maliarske plátno, ktoré sa priam ponúka na to, aby sme upustili uzdu našej fantázii a kreatívne sa vyžili. No aj napriek tomu, že s predchádzajúcou vetou súhlasíme, troška zdržanlivosti vôbec nie je na škodu - teda, ak nechcete, aby sa vám to celkom vymklo spod kontroly.

Každý, kto používa sociálne siete, si je určite vedomý toho, že beauty trendy môžu byť občas dosť divoké - a keď hovoríme konkrétne o manikúre, tu sa nám ponúka široká škála rôznych crazy zdobení, ktoré sa nachádzajú na všetkých možných stupňoch medzi nechutnosťou až totálnou nepoužiteľnosťou v bežnom živote.

Upozorňujeme, že nasledujúci prehľad nechtových bizarností si prezeráte len na vlastné riziko - hrozí vám ľahká nevoľnosť, neovládateľné záchvaty smiechu až srdcové príhody. Ak si trúfate, poďme na to!

Špirálové nechty

Nie je tomu tak dávno, keď sa hitom internetu stali nechty v podobe ozajstných špirál. Hoci si nevieme vôbec predstaviť, ako niekto mohol s takýmito nechtami fungovať (a navyše, ako si mohol niekto myslieť, že to vyzerá dobre), stále sa našlo veľa odvážlivcov, ktorí im predsa len šancu dali, a za to majú náš úprimný obdiv :-)o

Nechty ala tampóny

Áno, my vieme, že menštruácia nie je hanba a ženy sú dokonalé bytosti také, aké sú. No dávať to najavo takýmto spôsobom? To dokážu len tie najviac zaryté feministky.

Nechty s mŕtvym hmyzom

Čo hovoríte na nechty s maľovaným hmyzom? Nechutné? A čo keby sme vám povedali, že niekde majú v obľube si nechty ozdobiť ozajstným mŕtvym hmyzom a prípadne ho dozdobiť glitrami a kamienkami? Ak to nechcete zažiť na vlastnú kožu, radšej sa vyhýbajte nechtovým salónom v Latinskej Amerike.

Nechty ako zuby

A keď sme si už mysleli, že to nemôže byť horšie... vtedy sme našli tieto nechty v tvare zubov. Myslíte, že by aspoň dokázali byť nejako užitočné?

Koža plaza

S týmito strašidelne vyzerajúcimi nechtami by sme sa veru zoči-voči stretnúť nechceli, no musíme uznať, že aspoň tá textúra nechtov vyzerá byť celkom cool. Čierna farba na prstoch je však už iná káva.

Nechty so strojčekom

Vidieť niekoho so strojčekom na zuboch nie je nič nezvyčajné a už vôbec nie bizarné. No rovnátka na nechtoch, to je niečo iné... Povie nám niekto, ako vôbec táto žena dokázala s nimi existovať?

Snežné gule

Snežné gule sú rozkošnou vianočnou záležitosťou, no nech sú pekné, aké sú, ich miesto by malo zostať položené na stolíku a rozhodne nie na našich nechtoch.

Botanické nechty

Lístky, rôzne rastlinky a kvietky sú obľúbeným nechtovým zdobením, ktorý v nechtovom salóne robíme XY-krát za týždeň. No priznáme sa, že žiadnu rastlinu v 3D sme ešte nerobili a po vzhliadnutí tejto fotky ani nechceme.

Prekvapenie na záver: na fotografii nie sú modelované listy, ale skutočný živý sukulent.

Chlpaté nechty

Už sa vám niekedy stalo, že ste sa pozreli na svoje nechty a pomysleli si: "Nebolo by super, keby moje nechty boli pokryté srsťou bez žiadneho očividného dôvodu?" Ak nie vás, niekomu táto myšlienka naozaj napadla a dokonca ju neváhal zrealizovať.

Kačacie nechty

Hranatý tvar nechtov, ktorý je vo vrchnej časti širší ako v spodnej, si už tiež zažil svojich 5 minút slávy. No vďakabohu za to, že tento trend je už nadobro pochovaný a dúfame, že ho niekto len tak skoro nevzkriesi. 

Veríme, že ste sa skôr pobavili ako znechutili. V salóne AristorA sme za každý originálny nápad na nechtový dizajn a vybočenie zo stereotypov no v rámci udržania praktickosti a zdravého rozumu :) 


BLOG - pozrite si najnovšie články