Aj vaše chodidlá potrebujú starostlivosť. Doprajte si pedikúru.

18.12.2018

Naše chodidlá sú tou časťou tela, ktorej počas dňa dávame zabrať asi najviac. A aj napriek tomu, že nám slúžia denne, odmenu v podobe starostlivosti im dávame len málokedy.

Viacero ľudí sa pravidelne stará o svoje ruky, nechty, obočie, vlasy a postavu, ale na chodidlá zabúda. Prípadne si na ich vzhľade a zdraví dávajú záležať len cez leto, kedy nosia otvorené topánky. Avšak, upravené a jemné chodidlá, to znie ako dobrá predstava bez ohľadu na ročné obdobie. Nepochybnou výhodou je aj prevencia pre udržanie zdravých chodidiel. Rovnako vie "zachrániť" aj pri bolestivých otlakoch, mozoľoch a iných problémoch.

Profesionálny prístup nadovšetko

U nás dostanete len to najlepšie, preto sa celý proces začína vždy dezinfekciou. Následne sa šikovné ruky našich kozmetičiek pustia do všetkých nezrovnalostí na koži. Určite zabudnite na akúkoľvek hanblivosť. Práve naopak, rezervujte si u nás potrebnú starostlivosť už dnes. Na extrémne zhrubnutú kožu odporúčame mokrú pedikúru. Kozmetičke sa tak podarí odstrániť väčšie množstvo kože, no v každom prípade chceme počuť hlavne vaše želania. Samozrejmosťou je aj ošetrenie kože okolo nechtov, kde aplikujeme výživný olejček. Hydratačný krém na záver je už len čerešničkou na torte, po ktorej budú vaše chodidlá ako nové. Pokiaľ chcete celý proces rozmaznávania dostať na maximum, môžete si pridať extra službu v podobe odbornej masáže.

Novinka, ktorá zachránila už viaceré nechty

Pedikúra u nás je zároveň dobrým spôsobom ako nechtom dopriať regeneráciu napríklad po gél-laku. Za najväčšieho záchrancu slabých či poškodených nechtov považujeme zázračnú novinku, IBX systém. Tento moderný "pomocník" rýchlo a precízne vylieči aj nechty poškodené úrazom. Rovnako je skvelým riešením pre obnovu obhryzených či rozštiepených nechtov.

Ak hľadáte profesionálnu pedikúru v Bratislave, ozvite sa nám. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne podľa jeho potrieb, no jedno chceme splniť u všetkých. Chceme aby ste návštevu u nás považovali za relax.


BLOG - pozrite si najnovšie články