Nechty na jar 2019 - Inšpirácie a trendy

28.03.2019

Trochu meškáme.  No radšej neskôr ako vôbec. Veď jar tu bude ešte 3 mesiace. Teda vlastne ani nie, skôr to vidíme na tú každoročnú klasiku "z kabátov do plaviek". Preto nie všetky nasledovné inšpirácie na gélové nechty či gél-lak sú viazané na jar. Tak toto tu ešte nebolo! 

Gélové nechty bez viazanosti. Nechtujte neobmedzene v sieti od Aristory

Stačilo blbostí, poďme sa teda pozrieť, aké trendy prichádzajú na jar 2019:

Kvetinky na nechtoch

Kvitnúce stromy, kvety a pestrofarebné lupene sú neodmysliteľnou súčasťou jari. Tak prečo ich nepreniesť aj na svoje pazúriky? Oživia aj nenápadné farby a určite sa s nimi nebude cítiť "príliš výrazná".

Pigmentové nechty

Krásne pigmenty v rôznych odleskoch síce sú v móde už nejaký ten čas, no teraz nabrali druhý dych. E-shopy nám priniesli mnoho nových odtieňov s najrôznejšími odleskami, preto netreba dlho váhať. Rozveseľovať vás budú v kancelárii aj na slniečku. 

Farebný minimalizmus

Na osvieženie nechtov nepotrebujete výrazné maľovačky, ale stačia aj jemné detaily. Či už zvolíte bodky, čiarky, komiksy, či miniatúrne kresbičky, jemne zladenou kombináciou nikdy nič nepokazíte! 

Tmavé gélové nechty

Nie každá má rada výrazné či svieže farby bez ohľadu na ročné obdobie. Preto prinášame aj inšpirácie v tmavších odtieňoch, ktoré stačí doplniť jemným detailom. 

Trocha nechtovej geometrie

Trojuholníčky, mesiačiky, srdiečka? Samozrejme! Všetky tieto tvary vieme decentne zakomponovať aj do vašich nechtov. Už si len vybrať :). 

Žiadna z týchto fotiek nie je našou prácou, aj keď mnohé z týchto vzorov sme už realizovali. Fotky slúžia výlučne ako námet a inšpirácia. 

Padli vám do oka nejaké vzory? Stačí prísť s fotkou k jednej z našich šikovných nechtárok a tie vám vaše sny premenia na realitu ;) A ak ste u nás ešte neboli, napíšte nám na Facebooku alebo zvolajte na +421 940 124 438BLOG - pozrite si najnovšie články