Kúzlo Microshadingu-Husté, neustále upravené a prirodzene vyzerajúce obočie

04.08.2022

Služba, pomocou ktorej imitujeme chĺpky vášho obočia, a tak vám dokážeme vytvoriť obočie nerozoznateľné od toho prirodzeného, teda microblading, je službou, ktorú ste si u nás už mohli vyskúšať. Teraz sa ponuka nášho salónu rozrastá o doplnkovú službu k microbladingu, ktorej úlohou je dodať obočiu plnší tvar. Áno, hovoríme o microshadingu.

Microshading, alebo mikrotieňovanie, je metóda tetovania obočia, ktorej cieľom je prostredníctvom malých bodiek vytvoriť tiene na riedkych miestach obočia. Pýtate sa, ako vám môže microshading zmeniť život? Riedke alebo nerovnomerné obočie je jedným z problémov, ktoré môže microshading vyriešiť. Predstava hustého a prirodzene vyzerajúceho obočia bez jeho každodenného dopĺňania ceruzkou či farebným gélom? Lákavé, no nie? Ak bolo vaše obočie vytrhané do nelichotivého tvaru a už nedorastá, nežiadaný asymetrický tvar môže napraviť práve mikrotieňovanie. Ak máte prirodzene svetlé chĺpky a túžite po viditeľnom obočí aj bez jeho dokresľovania a zvýrazňovania, microshading vám pomôže dosiahnuť farebne výraznejšie obočie, ktoré aj bez nalíčenia krásne definuje vašu tvár.

"No dobre," vravíte si, "ale ako mám vedieť či je pre mňa lepšie absolvovať len microblading alebo aj kombináciu s microshadingom? A ako mám vedieť, ktorý variant bude na mne vyzerať lepšie?" Microshading odporúčame pridať k microbladingu vtedy, ak má zákazníčka svoje obočie príliš tenké a chudobné na chĺpky. Táto služba dodá obočiu plnší tvar a hustejší výzor. Preto je microshading o niečo výraznejší ako samotný microblading, no stále veľmi prirodzený. Táto služba sa tiež odporúča najmä pre dámy so suchým alebo zmiešaným typom pleti. Tak ako pri všetkých ostatných službách, ktoré vám ponúkame, aj pri microshadingu dbáme na jedinečný vzhľad každej zákazníčky, a pristupujeme osobitne ku každému tvaru či farbe obočia, aby nerušivo a prirodzene dopĺňalo výraz vašej tváre. Ak vás zaujíma, ako vyzerá výsledok microbladingu či microshadingu, vyššie máme pre vás fotky, na ktorých najlepšie vidieť výsledok práce našej kozmetičky a zmenu, ktorá vám môže pomôcť uľahčiť rannú rutinu.

Husté, plné a úhľadné obočie po dobu dvanástich až osemnástich mesiacov? To znie dobre.

Cena oboch týchto služieb (microblading a microshading) spolu s úvodnou konzultáciou a korekciou do dvanástich týždňov je 280 €, resp. 230€ a 50€ za korekciu zvlášť. Ak vás táto ponuka zaujala, rezervujte si u nás termín a vyskúšajte výhody nonstop upraveného obočia na vlastnej koži. Tešíme sa na vašu návštevu v salóne AristorA!


BLOG - pozrite si najnovšie články