en-Trendy v manikúre, ktoré by ste mali túto jeseň vyskúšať

22/10/2019

Aj keď mnohé z nás nie sme z jesene práve nadšené, je zopár dobrých dôvodov, prečo by sme sa mali tešiť. Nová sezóna predsa so sebou vždy prináša nové trendy v manikúre, a pokiaľ rady experimentujete a skúšate nové nechtové dizajny, zbystrite svoju pozornosť - v tomto článku vám predstavíme 8 trendov, bez ktorých sa túto jeseň neobídete.

Neónové nechty

Neóny sú v módnom svete stále populárne a túto jeseň si našli svoju cestu aj do beauty sveta. V nasledujúcich mesiacoch budú veľmi trendy nechty s neónovým prúžkom a s neónovými ornamentmi, ale rozhodne nič nepokazíte, ani keď si s nimi nalakujete celé nechty.

Korytnačí pancier

Netrpezlivo čakáte na čas, kedy môžete opäť oprášiť staré oblečenie s leopardím vzorom? Váš čas práve nastal! Jesenná sezóna sa ponesie v znamení nového zvieracieho vzoru, ktorým je korytnačí pancier - kombinácia karamelovej, čiernej a hnedej farby - a vyzerá naozaj úžasne!

Farby jesene

Nie je nič lepšie, ako sa na jeseň zladiť s farbami padajúceho lístia - odtiene oranžovej, hnedej a červenej farby sú must-have pre túto sezónu.

Obrátená francúzska manikúra

Francúzska manikúra sa na jeseň bude nosiť celkom naruby - namiesto pásika na konci nechtov si budeme pásikom zdobiť priestor okolo nechtového lôžka. Pohrajte sa s farbami a vytvorte originálny dizajn, za ktorým sa obzrie každý pár očí.

Negatívny priestor

Čo je zlé na nenalakovaných nechtoch? Vôbec nič - a práve preto je tu trend v manikúre, pri ktorom sa pre dosiahnutie zaujímavého dizajnu pracuje najmä s negatívnym priestorom (priestor, ktorý je nenalakovaný). Pokiaľ si nechty ozdobíte iba jednoduchými farebnými prúžkami či inými detailmi, dáte im takto oveľa viac vyniknúť.

Glitre

Jesenné trendy 2019 sú veľmi odvážne, preto sa nebojte váš vzhľad okoreniť správnou dávkou glitrov! Obzvlášť IN sú glitre zlatej, striebornej, modrej a červenej farby.

Typografia

Máte niečo na srdci? Jeseň 2019 je ten správny čas, kedy to povedať svojimi nechtami - a to doslova! Vďaka jej kontrastnej čierno-bielej kombinácii si môžete byť isté, že vás a ani váš odkaz nikto neprehliadne.

Perlové aplikácie

Perly zažili v roku 2019 veľký módny comeback a niet sa čomu čudovať, že sa začali objavovať aj v nechtovom dizajne. Ozdobte si nimi celý povrch nechtov, alebo ich umiestnite sporadicky pre dosiahnutie minimalistického dizajnu.

Tak čo poviete - padol vám niektorý z jesenných trendov do oka? Stačí sa už len objednať u jednej z našich šikovných nechtových dizajnérok, ktoré vám vyčarujú manikúru presne podľa vašich predstáv ;-)


BLOG - pozrite si najnovšie články