en-TOP nechtové inšpirácie na zimu 2018

02/12/2018

Keďže sa nám pomaličky (alebo už aj trošku rýchlejšie) blíži ročné obdobie, toľko nenávidené a zároveň niektorými toľko obľúbené. Máme tu zimu. Nech je náš postoj k tomuto času pozitívny alebo negatívny, nič nám nebráni zareagovať na ňu po svojom a spraviť si radosť. Prinášame vám teda nechtové inšpirácie na gél aj gél-lak. A to všetko z n̶a̶š̶e̶j̶ ̶d̶i̶e̶l̶n̶e̶  nášho salónu! 

Svetríkové nechty

Azda najobľúbenejší a najviac častý motív v zimnom období.

Francúzska manikúra

To, že francúzska manikúra je kráľovná všetkých nechtíkov a hodí sa na každú príležitosť sme spomínali už vo viacerých článkoch. Ladí aj k Vianočnému stromčeku!

Punčové nechty

Ten názov sme si práve teraz vymysleli :) Ide však o obľúbené farebné odtiene. Bordové nechty v zime sú synonymom letných neónových nechtov. Tieto vás zladia k Vianočnému punču :) 

Luxusné nechty

Prečo si nedopriať počas sviatkov aj extravagantné nechty? Zažiarte na Vianočnom večierku vo veľkom štýle!

Mramorové nechty

Mramorové nechty, tak ako po celý rok, tak sa úplne hodia aj  na zimné obdobie.

Trblietky-kamienky-pigmenty

Gélové nechty s poriadnou dávkou lesku sú často vyhľadávané a preto, ak sa vám páči takýto typ ozdoby, choďte do toho! Zaručujeme originalitu a vytŕčanie z davu. 

Vločky a iné motívy

Tu hádam netreba ani komentár. Patria sem všetky zimné motívy ako vločky, sobíky, stromčeky... Kombináciam a fantázii nekladieme žiadne medze. 

Možností je samozrejme viac a ak máte akúkoľvek fotku s inšpiráciou či vlastný nápad, nezabudnite si ich priniesť so sebou. Ak ešte nemáte dohodnutý termín na December,  zavolajte nám čo najskôr, pretože termíny sú už teraz zaplnené z polovice kapacít. 


BLOG - posledné pridané články