en-10 jarných trendov v manikúre: Pripravte sa na farby!

22/03/2021

Aj vy už v mysli odpočítavate dni a obraciate stranu v kalendári v očakávaní skorého príchodu jari? A stavíme sa, že ako pravú nechtovú maniačku vás viac, ako slnko a teplé počasie, trápi, ako si ozdobíte nechty pri najbližšej návšteve nechtového salónu.

Napriek tomu, že pandémia celý svet spomalila a salóny pozatvárala, módne trendy vo svojom vývoji ani zďaleka nepoľavujú. A preto vám prinášame 10 trendov v manikúre na jar 2021, z ktorých mnohé majú dokonca tú výhodu, že si ich zvládnete vytvoriť aj samy doma. Poďme na to!

1. Pastelové nechty

Pozitívne a jemné pastelové farby sú hitom tejto jari a pokiaľ si brúsite zuby práve na tento trend, ponúka sa vám hneď niekoľko možností, ako ho nosiť - môžete ich totiž využiť vo väčšine dizajnov, ktoré vám predvedieme nižšie v tomto článku. Veľmi populárnym je však "obláčikový" dizajn, ktorý kombinuje podklad v baby modrej farbe s kreslenými bielymi či neutrálnymi oblakmi.

2. Šachovnice

Aj vás seriál The Queen´s Gambit tak pohltil, že ste zrazu začali vidieť šachovnice všade okolo vás, a dokonca aj na nechtoch? Nuž, nemusela to byť nutne vaša fantázia, pretože šachovnice sú túto sezónu mimoriadne IN.

3. Dúhy

Pripravte sa na veľký úsmev pri každom pohľade na vaše nechty! Skombinujte veselé dúhy s negatívnym priestorom alebo vyskúšajte aj dúhovú francúzsku manikúru. Zlepšenie nálady zaručené ;-)

4. Viacfarebné nechty

Po dlhej chladnej zime, ktorú väčšina z nás presedela len doma, by bola škoda vybrať si pre svoju prvú jarnú manikúru iba jednu pestrú farbu, keď ich môžeme mať naraz hneď niekoľko!

5. Žuvačková ružová

Jemné odtiene ružovej sú favoritom, ktorému ostávame verné roky rokúce a stále nás neomrzia. A hoci si s nimi môžete ozdobiť nechty aj túto jar bez toho, aby ste sa dopustili nejakého módneho prehrešku, necítite, že si po týchto dlhých mesiacoch doma zaslúžite trocha zábavy? Odvážte sa preto vyskúšať žuvačkovo ružovú pre hravý a svieži dizajn.

6. Neutrálne farby

Hoci sú tohtoročné jarné trendy plné farieb (a ste svedkom toho, že čím viac ich je skombinovaných naraz, tým lepšie), neznamená to, že by sme nude farbám mali dať zbohom. Nenadarmo sa hovorí, že neutrálne farby sú nadčasovým dizajnom - a čo je nadčasové, to nás neopúšťa ani v roku 2021.

7. Farebná francúzska manikúra

Áno, ešte stále neprestávame hovoriť o farbách! Tie totiž túto jar ovplyvnili aj výzor obľúbenej francúzskej manikúry, ktorá dostáva úplne iný a veselší nádych. Veď posúďte samy.

8. Kvety

Minimalistické margarétky či realistické ruže? Je jedno, ktorú verziu preferujete, dôležité však je, že naše nechty v nasledujúcich mesiacoch doslova rozkvitnú.

9. Abstraktný nail art

Ťahy štetcom v rôznych farbách, kreslené ornamenty, tvary, bodky... To sú len niektoré z variácií, ktoré v rámci tohto trendu stoja za vyskúšanie.

10. Geometrické tvary

Aj keď ste nikdy počas svojich školských čias neboli fanúšičkami geometrie, môžete si byť isté, že tú, ktorú prináša tohtoročná jar, si doslova zamilujete. Pohrajte sa s rôznymi tvarmi (a ideálne v kontrastných trendy farbách) a vytvorte nečakané a originálne dizajny, ktoré upútajú každý pohľad.

Oslávte uvoľňovanie opatrení v AristorA

Či už sa necháte inšpirovať dizajnmi z našej fotogalérie alebo prídete so svojimi vlastnými nápadmi, v nechtovom salóne AristorA v centre Bratislavy sa vaše predstavy stanú realitou! Tešíme sa vás a dúfame, že tieto nové jarné trendy spoločne vyskúšame už čoskoro :-)


BLOG - pozrite si najnovšie články