en-Oslavujete nejaký úspech? Urobte si u nás radosť!

19/01/2019

Hovorí sa, že dôvod na oslavu sa nájde vždy. Čo tak urobiť si menšiu súkromnú oslavu pre samú seba? Nech už sa dôvod tejto oslavy týka čohokoľvek, môžete ju spojiť so skrášľovaním a oddychom pre svoju "vlastnú maličkosť".  

Spraviť si občas radosť nie je nič zlé a určite by ste nemali mať pocit, že si menšie rozmaznávanie v salóne krásy nezaslúžite. O to viac, ak tým chcete osláviť úspech. Každý za úspech považuje niečo iné, ale hlavné je, že sa z neho tešíte. Úspechom môže byť povýšenie v práci, úspešné ukončenie skúšok v škole, získanie prvej práce, ale aj nájdenie chvíľky pre seba bez detí. Viacerým úspechom predchádza tvrdá práca a trápenie, preto by odmenou mal byť oddych. 

Relax, ktorého výsledkom bude aj vaše skrášlenie znie ako dvojitá oslava. Urobte si radosť v našom salóne, na výber je viacero možností. Manikúra zaručene poteší každého, kto pracuje rukami a už si ani nepamätá, kedy naposledy mal upravené nechty. Samozrejme, nie je to podmienkou. Na dobrú manikúru by ste ani nemali potrebovať výhovorku či dôvod na oslavu. Pokiaľ sa práca s rukami týka skôr ťukania do klávesnice, vždy vás pri tom poteší pohľad na nové farebné gélové nechty. Každopádne, obe tieto malé odmeny pre vaše ruky si budete môcť užívať celé týždne. Ešte o niečo dlhšie sa budete môcť tešiť napríklad z úpravy obočia. Tetovanie obočia je zaručene praktickou odmenou, hlavne ak chcete ušetriť čas pri každodennom líčení. Je totižto veľkou pravdou, že obočie výrazne ovplyvňuje náš výzor. Správna kozmetička, ako tá naša Monika, to vie veľmi dobre, preto si dáva záležať na symetrickej presnosti. Novinkou v našich službách je tzv. Lash lifting a Lashbotox mihalníc. Nejde o klasické lepenie 3D mihalníc, ale o prirodzenú úpravu tých Vašich. Monikine práce sú ohromujúce, presvedčte sa sami vo fotogalérii

Napriek všetkému nemáte pocit, že je čo oslavovať? Vianoce sa blížia, ale hon za darčekmi nemusí byť limitovaný len na hľadanie darčekov pre druhých. Doprajte si tematické gélové nechty s vianočnými vzormi. Dovoľte vašim chodidlám oddych po státí pri chystaní vianočných dobrôt a príďte k nám na pedikúru. Alebo podobnú formu oddychu darujte niekomu blízkemu vo forme darčekových poukazov.. Hlavné je, aby vám to urobilo radosť.

Ak máte akékoľvek otázky alebo sa prajete objednať, môžete aj cez tento  formulár :)