en-Najkrajšie nechTy vyberieš

15/06/2021

Konečne máme za sebou plnohodnotný pracovný mesiac po dlhom lockdowne. Vrátili sme sa do svojho starého tempa, zdobili sme hlavne v jarných témach, šéfka Miška nám na pár týždňov bude pomáhať len z gauča, kým sa jej zregeneruje členok. Tešíme sa na prichádzajúce leto, ako si budeme užívať slnečné lúče prenikajúce do nových priestorov a teambuildingové kávičky na balkóne :) No a samozrejme sa tešíme aj na zdobenie vašich letných nechtíkov, no ešte predtým si pozrite to naj z predošlého mesiaca. 

Najkrajšie gélové nechty a gél lak 

v máji 2021

Pre zväčšenie, kliknite na foto. 

Vybrali ste si tie svoje? Bola to jednoznačná voľba alebo váhate medzi viacerými? Ak ste nakoniec našli najkrajšie nechtíky, hlasovať môžete dole v komentároch pod článkom alebo v komentároch pod Facebookovým príspevkom. Ak vám nefunguje komentovanie pod článkom cez mobil (iba iPhony), skúste to na inom smartfóne alebo na počítači. 

My na začiatku júla vyberieme jednú (jedného) z vás, kto od nás dostane vyššie spomínaný darček. Ak máte iný originálny  či špeciálny nápad, ako by mali vyzerať ideálne nechty, pošlite nám svoj návrh na Facebooku.


BLOG - pozrite si najnovšie články