en-Akú manikúru obľubujú celebrity ako Rihanna alebo Kylie Jenner ?

10/11/2018

Sme odhodlaní uľahčiť Vám všetko, čo sa nechtov týka. V takomto prípade sa teda nejedná "len" o to, že sa Vám v Aristore postaráme o Vaše ruky, ale spravíme za Vás aj research, s ktorým určite bojuje nejedna z Vás. Veď to poznáte. O týždeň máte termín a už teraz stresujete, aké nechty si necháte spraviť. Žiadny stres dievčatá, poďme sa spoločne inšpirovať od zahraničných influencerov.

Tammy Hembrow

Táto kráska s absolútne dokonalým telom najčastejšie nosí nechty hranatého tvaru s béžovými a telovými farbami. Babyboomer vyzerá veľmi elegantne, takže sa nemôžeme čudovať, že aj ten patrí medzi jej obľúbencov.

Kylie Jenner

Aj keď neobľubujete celý Kardashian-Jenner klan, musíme všetci uznať, že naozaj ovplvyvňujú svet módy a najmä mladých ľudí. Preto v našom prieskume nemôžu chýbať. Na Kylienom profile nemusíte teda vôbec veľa scrollovať, očividne si veľmi rada fotí nechty. Najčastejšie sú to jednofarebné, nude odtiene, ale nebojí sa ani ružovej, vojenskej zelenej a dokonca ani kreslených vzorov a nálepiek. Hranatý tvar samozrejme musí byť za každých okolností. 

Carli Bybel

Túto nádhernú youtuberku sme museli taktiež zaradiť do nášho výskumu, keďže jej štýl je dosť odlišný od ostatných. Rada nosí krátke nechty, ale vždy ich niečim ozvláštni. Vyzerajú veľmi elegantne, romanticky ale zároveň zaujímavo. 

Rihanna

U Rihanny sa fotky nechtov hľadajú naozaj veľmi ťažko. V poslednej dobe obľubuje veľmi prirodzený štýl nechtov (konečne tu máme aj nejaký mandľový tvar!). Svoje prirodzené nechty si necháva potiahnuť iba priesvitným gélom. Ale! Niekedy dostane chuť aj na poriadne farebné nechtíky.

Khloe Kardashian

Tak nejak sme čakali, že na Khloeinom profile nájdeme kooopu fotiek nechtov, no nestalo sa tak. Ale po usilovnom pátraní sme niečo predsa len našli. Khloe najviac obľubuje jednofarebné (raz za čas nejaký ten kamienok), dlhé, coffin-shaped nechty

Samozrejme, gélové nechty či gél-lak je každomesačná záležitosť a vkus našich hviezdičiek sa mení podľa sezónnosti, aktivít či nálady. Čiže všetko, čo sme v článku  dnes spomenuli nemusí byť už o mesiac aktuálne. Každopádne, ponúkame Vám inšpiráciu, ktorú naše profesionálne nechtové dizajnérky zvládnu, ako sa hovorí, ľavou zadnou! Presvedčte sa na našom Instagrame

Ak sme Vás nadchli pre nové nechtíky a ešte nemáte termín, volajte na 0940124438.


BLOG - posledné pridané články