Hľadanie darčeka pre ženu sa niekedy skutočne môže premeniť na zložitú misiu. K jej úspešnému splneniu vám v našom salóne radi pomôžeme. Či už hľadáte darček pre priateľku, sestru, dcéru, mamu, alebo kolegyňu, príjemná procedúra v kozmetickom salóne určite poteší každú.

Umelé mihalnice už nemusia byť nutnosťou pre každého, kto nemá prirodzene husté, dlhé či dostatočne pevné mihalnice. Nielenže umelé mihalnice skutočne pôsobia neprirodzene, ešte k tomu aj oslabujú vaše jediné prirodzené riasy. Prečo sa k nim správať takým nešetrným spôsobom, keď by ste svoje riasy naopak mali vyživovať?

Perfektná regenerácia nechtov bez škodlivého zásahu a chémie. To dokáže IBX systém, ktorého zloženie je obohatené o prírodné oleje, napomáhajúce uzdraveniu nechtu. Netrápte sa s tým, ako dočasne zakryť poškodené nechty. IBX systém pôsobí do základov a jeho účinky spevnia nechty na dlhšiu dobu.

Aj keď je tohtoročná plesová sezóna už takmer na konci, stále je možné ešte stihnúť nejaký Februárový termín. Ten naj(ne)obľúbenejší Ples v opere je už dávno za nami. Známe osobnosti si naň vždy pripravia tie najluxusnejšie plesové šaty, doplnky, šperky, no niektorí zabúdajú na dosť podstatný detail, akými nechty sú. Nielen dámy, ale aj páni, ktorí...

Starostlivosť o ruky si zaslúži samostatný článok, pretože estetika rúk je dôležitejšia, než by sa mohlo zdať. Aj keď sa veľa ľudí domnieva, že prvý pohľad padne skôr na tvár či postavu, často pozornosť pritiahnu práve ruky. Tento fakt priznávajú aj niektorí muži, lebo aj pre nich je to dôležitý faktor, podľa ktorého vyhodnocujú celkový dojem -...

Pod spojením "brúsenie nechtov" si väčšina ľudí asi predstaví klasické jemné obrusovanie nechtov malým pilníkom. No pre milovníkov gélových nechtov či gellakov sa už starou známou musela stať aj brúska na nechty. Brúsenie nechtov má pre svoje výhody veľa prívržencov. Túto oblasť v starostlivosti o nechty však neobchádza ani kritika. Ako to teda je?...

Vynájdenie laku na nechty premenilo ruky z funkčných častí tela na drahokamy-ozdoby, aby boli na očiach. Ak ste v tej dobe mali na sebe lak na nechty, znamenalo to, že ste boli dámou voľného času.

Prirodzene dlhé, husté a výrazné mihalnice sú darom, pretože vedia rozjasniť celú tvár. Asi každá žena má vo svojom okolí niekoho, komu závidí takúto prednosť. Každodenné trápenie s riasenkou sa takých ľudí určite netýka, hovoríte si. Po dobrom lash liftingu sa už nemusí týkať ani vás.