Tiež vždy rozmýšľate týždeň pred návštevou Vašej nechtárky, aké nechtíky si dáte spraviť? Po prezretí asi 5000 obrázkov sa vzdáte a prídete na dohodnutý termín s tým, že to radšej necháte na Vašu nechtovú dizajnérku.. Pre zjednodušenie situácie Vám aj našim babám predstavuje základných 8 možností, z ktorých niektoré môžete aj naraz skombinovať či...

V dnešnom článku sme sa rozhodli Vám objasniť, čo je to vlastne ten gel-lak, ako sa robí a všetko, čo o ňom potrebujete a aj nepotrebujete vedieť. :-)

Často krát sa aj u nás v salóne stretávame s obhryzenými nechtami, alebo dokonca s obhryzenou kožičkou okolo nechtu. Obhrýzanie nechtov sa dá dokonca charakterizovať ako psychologická diagnóza s názvom onychofágia.

Veľa z Vás už o akrylových nechtoch počulo, dokonca nás už niekoľko zákazníčok žiadalo o modeláciu akrylových nechtov. Chceli by sme Vám objasniť, prečo sme sa rozhodli s akrylom nepracovať a prečo považujeme modeláciu gélom za šetrnejšiu či už voči Vašim nechtíkom, zdraviu našich zákazníčok, ale aj našich pracovníčok.

Každá žena túži po dokonale upravených nechtoch a preto máme to šťastie, že už v roku 1984 bol patentovaný prvý gélový systém. Gélové nechtíky vedia vydržať pomerne vysokú záťaž po dlhú dobu, no pokiaľ chcete predĺžiť ich životnosť, čítajte ďalej.