Sme tu s tretím dielom týchto pravidelných mesačných článkov. Ukážeme v ňom 10 (podľa nás) najkrajších nechtov z nášho salónu za uplynulý mesiac Máj a vy budete môcť vybrať tie TOP nechty podľa vášho vkusu. Okrem inšpirácie, opäť vylosujeme jednu/ jedného z komentujúcich, ktorý od nás dostane 1x nechty podľa svojich predstáv úplne zadarmo.

Ktorá z nás by si nepriala mať dokonale upravené nechty, ktoré sú navyše odolné, majú správny tvar a pôsobia prirodzene? Úplným základom pre silné a prirodzene pôsobiace nechty je práve C-oblúk, ktorý môžete vidieť, keď sa na svoje nechty pozriete z profilu.

Ste vernou nositeľkou gélových nechtov, no nech robíte čokoľvek, nechty vám jednoducho nevydržia? Odlupovanie či odpadávanie gélových nechtov nemusí byť vždy výsledkom nekvalitnej práce nechtárky. Existuje mnoho príčin, ktoré tento problém môžu spôsobovať a my vám v dnešnom článku uvedieme tie najčastejšie.

Dokonalá manikúra je ozdobou každej ženy, ktorá sa chce páčiť najmä sama sebe a dbá o svoj zovňajšok. V dnešnom svete existujú mnohé štýly, farby a motívy, vďaka ktorým si každá z nás nájde to pravé. Vedeli ste však, že jedným z rozhodujúcich faktorov dokonalej manikúry je najmä tvar vašich nechtov?

Je to procedúra ako každá iná... Teda vlastne ani nie. Nie je to každo-mesačná záležitosť ako napr. gélové nechty, ktoré dokážeme po pár týždňoch zmeniť, keď vám odrastú alebo prestanú vás baviť. Tu je človek pri rozhodovaní rozvážnejší, začne analyzovať, prepočítavať, skúmať. Rozmýšľa či to na naozaj potrebuje a keď si je istý, tak či je to tá ...

Sme tu s druhým dielom týchto pravidelných mesačných článkov. Ukážeme v ňom 10 (podľa nás) najkrajších nechtov z nášho salónu za uplynulý mesiac a vy budete môcť vybrať tie TOP nechty podľa vášho vkusu. Okrem inšpirácie, opäť vylosujeme jednu/ jedného z komentujúcich, kto od nás dostane 1x nechty podľa svojich predstáv úplne zadarmo.

Vo svete kozmetiky sa o gél laku už dlhšie rozpráva ako o zaujímavej novinke, ktorej krása je v jednoduchosti. Pokiaľ ste ho ešte nevyskúšali, tieto jeho výhody vás možno presvedčia.