Starostlivosť o ruky si zaslúži samostatný článok, pretože estetika rúk je dôležitejšia, než by sa mohlo zdať. Aj keď sa veľa ľudí domnieva, že prvý pohľad padne skôr na tvár či postavu, často pozornosť pritiahnu práve ruky. Tento fakt priznávajú aj niektorí muži, lebo aj pre nich je to dôležitý faktor, podľa ktorého vyhodnocujú celkový dojem -...

Pod spojením "brúsenie nechtov" si väčšina ľudí asi predstaví klasické jemné obrusovanie nechtov malým pilníkom. No pre milovníkov gélových nechtov či gellakov sa už starou známou musela stať aj brúska na nechty. Brúsenie nechtov má pre svoje výhody veľa prívržencov. Túto oblasť v starostlivosti o nechty však neobchádza ani kritika. Ako to teda je?...

Vynájdenie laku na nechty premenilo ruky z funkčných častí tela na drahokamy-ozdoby, aby boli na očiach. Ak ste v tej dobe mali na sebe lak na nechty, znamenalo to, že ste boli dámou voľného času.

Prirodzene dlhé, husté a výrazné mihalnice sú darom, pretože vedia rozjasniť celú tvár. Asi každá žena má vo svojom okolí niekoho, komu závidí takúto prednosť. Každodenné trápenie s riasenkou sa takých ľudí určite netýka, hovoríte si. Po dobrom lash liftingu sa už nemusí týkať ani vás.

A je to tu. Vianoce a s nimi spojené celé to šialenstvo vo forme výpredajov, zliav, akciií a nezabúdajme na veľmi obľúbené darčekové poukážky. Ponúka ich asi každý.

Microblading obočia čiarkovanou metódou je najžiadanejšou a najprirodzenejšou metódou úpravy obočia s prijateľnou cenou. Čiarkovaná metóda dokonale imituje vaše prirodzené chĺpky a je zároveň najšetrnejšia k pokožke.

Hovorí sa, že dôvod na oslavu sa nájde vždy. Čo tak urobiť si menšiu súkromnú oslavu pre samú seba? Nech už sa dôvod tejto oslavy týka čohokoľvek, môžete ju spojiť so skrášľovaním a oddychom pre svoju "vlastnú maličkosť".

Keďže sa nám pomaličky (alebo už aj trošku rýchlejšie) blíži ročné obdobie, toľko nenávidené a zároveň niektorými toľko obľúbené. Máme tu zimu. Nech je náš postoj k tomuto času pozitívny alebo negatívny, nič nám nebráni zareagovať na ňu po svojom a spraviť si radosť. Prinášame vám teda nechtové inšpirácie na gél aj gél-lak. A to všetko z n̶a̶š̶e̶j̶...