Francúzska manikúra, nadčasový dizajn nechtov s ikonickou bielou špičkou a telovým alebo bledoružovým základom, sa vďaka svojej neutrálnosti a univerzálnosti stal jedným z najviac skloňovaných pojmov vo svete úpravy nechtov. Každá z nás ju pozná, mnohé z nás jej zostávajú verné, ale koľko o nej vlastne vieme? Ako vlastne francúzska manikúra vznikla...

Tvar a dĺžka sú už hotové a pred vami je najťažšia úloha - vybrať si odtieň. A aj keď ste k nechtárke alebo pedikérke išli s určitou predstavou, vzorkovník s mnohými farbami vás dokonale zmätie a zrazu si nie ste istá, akú farbu zvoliť. Kedysi platilo, že farba nechtov na rukách a nohách by mala byť rovnaká. Dnes je...

Máme pre vás štvrtý diel týchto pravidelných mesačných článkov. Ukážeme v ňom 10 (podľa nás) najkrajších nechtov z nášho salónu za uplynulý mesiac Jún a vy budete môcť vybrať tie TOP nechty podľa vášho vkusu. Okrem inšpirácie, opäť vylosujeme jednu/ jedného z komentujúcich, ktorý od nás dostane 1x nechty podľa svojich predstáv úplne zadarmo.

Pri predstave tehotnej ženy v kozmetickom/ nechtovom salóne sa niektorým ľuďom automaticky dvíha varovný prst. Samozrejme, odporúča sa prekonzultovať s lekárom aj túto tému. Netreba sa však okamžite obávať toho najhoršieho. To, že ste tehotná, ešte vôbec neznamená, že máte začať zanedbávať skrášľovanie každej svojej maličkosti. Upravené nechty sú...

Trendy v estetickej kozmetike sa neustále vyvíjajú a menia. Tmavomodré či zelené oblúky sú našťastie dávnou minulosťou a do módy vstupuje husté a prirodzené obočie. Nie každá z nás ho však dostala do vienka. Našťastie dnes existujú rôzne metódy a postupy, vďaka ktorým ho možno ľahko dosiahnuť.

Sme tu s tretím dielom týchto pravidelných mesačných článkov. Ukážeme v ňom 10 (podľa nás) najkrajších nechtov z nášho salónu za uplynulý mesiac Máj a vy budete môcť vybrať tie TOP nechty podľa vášho vkusu. Okrem inšpirácie, opäť vylosujeme jednu/ jedného z komentujúcich, ktorý od nás dostane 1x nechty podľa svojich predstáv úplne zadarmo.

Ktorá z nás by si nepriala mať dokonale upravené nechty, ktoré sú navyše odolné, majú správny tvar a pôsobia prirodzene? Úplným základom pre silné a prirodzene pôsobiace nechty je práve C-oblúk, ktorý môžete vidieť, keď sa na svoje nechty pozriete z profilu.

Ste vernou nositeľkou gélových nechtov, no nech robíte čokoľvek, nechty vám jednoducho nevydržia? Odlupovanie či odpadávanie gélových nechtov nemusí byť vždy výsledkom nekvalitnej práce nechtárky. Existuje mnoho príčin, ktoré tento problém môžu spôsobovať a my vám v dnešnom článku uvedieme tie najčastejšie.

Dokonalá manikúra je ozdobou každej ženy, ktorá sa chce páčiť najmä sama sebe a dbá o svoj zovňajšok. V dnešnom svete existujú mnohé štýly, farby a motívy, vďaka ktorým si každá z nás nájde to pravé. Vedeli ste však, že jedným z rozhodujúcich faktorov dokonalej manikúry je najmä tvar vašich nechtov?