Epilácia chĺpkov pomocou E-light

Poznáme to všetci. Dennodenné holenie sa naozaj nikoho nebaví. Sme tu, aby sme tento Váš každodenný problém vyriešili, ušetrili Vám čas a peniažky, ktoré míňate pravidelne na žiletky, peny na holenie, domáce bolestivé prístroje a voskové depilácie.

Čo je to E-light a ako funguje?


Moderná e-light technológia využíva kombináciu RF (bipolárnej rádiofrekvencie) a IPL (intenzívneho pulzného svetla). Počas ošetrenia intenzívne pulzné svetlo napáda farbivo melanín, ktoré sa nachádza v chĺpkoch. Folikuly sú tepelne narušené vďaka bipolárnej rádiofrekvencií. IPL a RF teda spôsobujú, že chĺpky na ošetrovanej oblasti postupne vymiznú, čo znamená, že sa jedná o úplnú epiláciu. Tým, že e-light využíva IPL aj RF naraz, náš prístroj dokáže zachytiť aj bledé až šedivé chĺpky.
Na to, aby prišlo k narušeniu folikuly, je potrebné, aby sa chĺpok zachytil v aktívnej rastovej fáze. Nakoľko chĺpky rastú v rôznych intervaloch, potrebuje zákazník podstúpiť viacero ošetrení, aby sa dosiahli dlhodobé výsledky. Počet ošetrení je u každého zákazníka individuálny. Vo väčšine prípadov je to 3-6 ošetrení, opakujúcich sa každé 3-4 týždne.
Pri procedúre nedochádza k poškodzovaniu pokožky.

 

Ako prebieha ošetrenie?


- Pohodlne sa uložíte do nášho kozmetického lehátka
- Na ošetrované miesto Vám nanesieme chladiaci gél
- Na oči Vám nasadíme ochranné okuliare
- Na pokožku Vám priložíme filter optického vlnovodu a aplikuje sa technológia e-light
- Dĺžka ošetrenia záleží od veľkosti ošetrovanej plochy (napríklad horná pera - celá procedúra 10 minút, samotné ošetrenie cca 3 minútky)
- Zotrieme Vám gél z pokožky a je to :-)

 

Je ošetrenie bezbolestné?


Nakoľko náš prístroj využíva vysoké chladenie, celé ošetrenie je bezbolestné. Maximálne môžete pocítiť iba naozaj jemné štípanie. 

 

Na aké lokality sa dá E-light použiť?

 

Naozaj kdekoľvek! Či už Vás trápia chĺpky v podpazuší, nad hornou perou, na chrbte alebo na sedacej časti, sme pripravení Váš problém vyriešiť.

 

Aké výsledky môžete očakávať?


- Dlhodobé odstránenie chĺpkov
- Trvalé preriedenie ochlpenia
- Vyblednutie chĺpkov- v naozaj výnimočných prípadoch nie je možné chĺpky úplne odstrániť. V takomto prípade však príde k vyblednutiu chĺpkov.
- Po ošetrení chĺpky, ktoré boli zachytené v rastovej fáze, vypadnú a už nie sú nahradené novými, keďže prišlo k trvalému poškodeniu folikuly.


Čomu sa vyvarovať?


Mesiac pred plánovaným ošetrením sa nesmie ošetrované miesto epilovať horúcim voskom ani epilačným prísteojom. ( Pred ošetrením je však potrebné si požadované miesta oholiť!) Chĺpky sa taktiež nemôžu vytrhávať pinzetou, alebo odstraňovať rôznymi chemickými prípravkami. Pokožka by sa nemala vystavovať slnečnému žiareniu, ani žiareniu v soláriu, 3 týždne pred aj po ošetrení.

 

Koľko krát musím ošetrenie podstúpiť a v akých intervaloch? 

Počet ošetrení je u každého zákazníka individuálny. Vo väčšine prípadov je to 3-6 ošetrení, ktoré sa opakujú každé 3-4 týždne.

 

Kontraindikácie:

 

- Tehotenstvo a dojčenie
- Kardiostimulátory a kovové predmety
- Onkologické ochorenia
- Epilepsia
- Silný diabetes
- Otvorené rany a kožné ochorenia ( S výnimkou akné)
- Keloidné formácie
- Čerstvo opálená pokožka
- Alergia na svetlo alebo užívanie liekov spôsobujúce fotocitlivosť

Táto stránka používa cookies. Viac info