Svadobné nechtové inšpirácie 2017

Milé budúce nevestičky !
V dnešnom blogu sme si pre Vás pripravili 9 krásnych svadobných inšpirácii, aby sme Vám trošku uľahčili hľadanie a mali ste tak všetky tie najlepšie nápady na jednom mieste :-)
Poďme sa do toho teda pustiť!

 

 

Šmrncovná francúzska manikúra

Francúzska manikúra vyzerá vždy jemne a žensky. Doplnená o kamienky a zaujímavý vzor na prsteníku nie je nikdy nudná :-)

 

 

Jemné farbičky

Príde Vám biela príliž klišé a otrepaná? Broskyňová farba môže byť jej skvelou alternatívou, ktorou určite nič nepokazíte. K tomu veľmi obľúbené "čarbanice" a je to :-)

 

 

Extra nevesta

Pokiaľ chcete naozaj zahnať nudu, použitie kamienkov a rôznych vzorov je tá správna voľba!

 

 

Babyboomer

Babyboomer je skvelá voľba či už na bežné nosenie, ale aj pre Váš veľký deň. Momentálne je to veľký hit, ktorý tu s nami ešte nejaký čas určite ostane :-)

 

 

Trblietky

Ďaľšia možnosť, ktorá zrejme nebude pre tie z Vás, ktoré chcú ostať pri jednoduchších nechtíkoch. Trblietky aplikované dostratena najkrajšie vyniknú na dlhších nechtoch, avšak ani pri kratších sa toho báť nemusíte :-)

 

 

Matná francúzska

Ďaľšia variácia nesmrteľnej klasiky. Dokonalá francúzska manikúra, tento raz v matnom prevedení, je ďaľšou možnosťou pre nevestičky, ktoré preferujú jednoduchosť. Menej je niekedy viac :-)

 

 

Geometrické tvary

Mysleli sme aj na tie z Vás, ktoré to s dĺžkou nechcú preháňať a predsa mať na rukách niečo výnimočnejšie. Geometrické tvary pridajú Vašim nechtom výnimočný vzhľad a sofistikovanosť.

 

 

Polmesiačik

Francúzska manikúra doplnená o biely polmesiačik vyzerá prirodzene a jemne. Tento trend sa za posledné mesiace rýchlo uchytil a niet sa čomu čudovať :-)

 

 

Babyboomer by AristorA

Ako poslednú inšpiráciu sme zvolili nechtíky vytvorené u nás v salóne. Babyboomer sme doplnili o krásnu pečiatku kráľovského vzoru a samozrejme aj o naše obľúbené kamienky :-)

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info