Akú manikúru obľubujú celebrity?

Akú manikúru obľubujú známe tváre ako Rihanna alebo Kylie Jenner ?

Sme odhodlaní uľahčiť Vám všetko, čo sa nechtov týka. V takomto prípade sa teda nejedná "len" o to, že sa Vám v Aristore postaráme o Vaše ruky, ale spravíme za Vás aj research, s ktorým určite bojuje nejedna z Vás. Veď to poznáte. O týždeň máte termín a už teraz stresujete, aké nechty si dáte spraviť. Žiadny stres dievčatá, poďme sa spoločne inšpirovať od zahraničných influencerov.

 

 

TAMMY HEMBROW

TAMMY HEMBROW

Táto kráska s absolútne dokonalým telom najčastejšie nosí nechty hranatého tvaru s béžovými a telovými farbami. Babyboomer vyzerá veľmi elegenantne, takže sa nemôžeme čudovať, že aj ten patrí medzi jej obľúbencov.

.

KYLIE JENNER

KYLIE JENNER

Aj keď neobľubujete celý Kardashian-Jenner klan, musíme všetci uznať, že naozaj ovplvyňujú svet módy a najmä mladých ľudí. Preto v našom prieskume nemôžu chýbať. Na Kylienom profile nemusíte teda vôbec veľa scrollovať, očividne si veľmi rada fotí nechty :D. Najčastejšie sú to jednofarebné, nude odtiene, ale nebojí sa ani ružovej, vojenskej zelenej a dokonca ani kreslených vzorov ( ktoré my veľmi môžeme :-) ). Hranatý tvar samozrejme musí byť za každých okolností.

.

.

CARLI BYBEL

CARLI BYBEL

Túto nádhernú youtuberku sme museli taktiež zaradiť do nášho výskumu, keďže jej štýl je dosť odlišný od ostatných. Rada nosí krátke nechty, ale vždy ich niečim ozvláštni. Vyzerajú veľmi elegantne, romanticky ale zároveň zaujímavo. ( Za nás vyhrávajú tie úplne prvé!! Absolútne dokonaleeee! Ak si také dáte u nás spraviť, určite nám pošlite foto! :D )

.

.

RIHANNA

RIHANNA

U Rihanny sa fotky nechtov hľadajú naozaj veľmi ťažko. V poslednej dobe obľubuje veľmi prirodzený štýl nechtov ( konečne tu máme aj nejaký mandľový tvar!). Svoje prirodzené nechty si necháva potiahnuť iba priesvitným gélom. Ale! Niekedy dostane chuť aj na poriadne farebné nechtíky.

.

.

KHLOE KARDASHIAN

KHLOE KARDASHIAN

Tak nejak sme čakali, že na Khloeinom profile nájdeme kooopu fotiek nechtov, no nestalo sa tak. Ale po usilovnom pátraní sme niečo predsalen našli. Khloe najviac obľubuje jednofarebné ( raz za čas nejaký ten kamienok), dlhé, coffin-shaped nechtíky. Ale farieb sa teda absolútne nebojí. Veď posúďte sami.

.

.

Táto stránka používa cookies. Viac info