6 dôvodov, prečo chodiť pravidelne na pedkúru!

 

Čo oči nevidia, to srdce nebolí, že? V zime si dokážeme nohy schovať do ponožiek alebo čižiem. Ale nie je to len o vzhľade!

 

Zarastajúce nechty

 

Najmä v zimných mesiacoch si obúvame hrubé ponožky a čižmy, ktoré nám tlačia na nohy celkovo, ale aj na nechty na nohách. To môže spôsobovať zarastajúce nechty.. A ehm,.. nie je to nič príjemné, veď to poznáte. Väčšinou si nevieme samé ostrihať nechty tak, aby sme zabránili zarastaniu. Nechajme to radšej na profíkov.

 

 

Spravme dojem sami na seba !

 

Už sme si to zrejme všetky povedali. V apríli na pedikúru? Veď ešte nikto nevidí moje nohy ! Nerobte to pre druhých, robte to pre seba! Pocit upravených a hladkých nôh je na nezaplatenie. Aaa Váš partner sa tiež určite poteší.

Starý lak na nechtoch

 

Nechty na nohách rastú trošku pomalšie ako tie na rukách. Hlavne v zimných mesiacoch nohy zanedbávame a nechávame na nechtoch lak ešte z leta. Poprípade ho ani neodlakujeme, len pridávame ďalšie a ďalšie vrstvy, aby sme zakryli odrasty. To je celom prúser! Pod starým lakom, ktorý je iba trošku odlúpnutý, sa Vám môže tvoriť fungus! Ten si ani nevšimnete, pod toľkými vrstvami laku.

 

 

Toľko zachránených ponožiek a siloniek!


R.I.P. všetky dotrhané ponožky. Ani neviete ako a nechty na nohách Vám začnú trhať všetky ponožky. Pokiaľ si nájdete čas na poriadnu domácu pedi, v koši zostane nie málo ponožiek. Nájdite si radšej tú pól hodinku raz za 2 mesiace a nechajte to na našich profesionálov.

 

Popraskané nohy


Poriadna pedikúra Vás chráni pred problémami suchej pokožky. Pokiaľ po dlhú dobu ignorujete svoje popraskané päty, po nejakom čase môžu začať až krvácať a spôsobovať bolesť. Masáž nôh zlepšuje cirkuláciu krvi v nohách a lýtkach.

 

Relax 

 

Tie z Vás, ktoré už boli na pedikúre určite viete, o čom hovoríme. Nie je nič lepšie ako masáž nôh po náročnom, ubehanom dni. Doprajte si trošku luxusu a starostlivosti. U nás sa budete cítiť ako kráľovné :-)

Táto stránka používa cookies. Viac info